Hakkımda

Selamlar,

1989 yılında İzmir’de doğdum.

1990 da Antalya’nın Kemer ilçesine yerleşmişiz, sonra 2002 yılında tekrar İzmir’e Antalya’dan “kaçarcasına” yerleştim.

Antalya’da çok zayıf olduğumu hatırlarım, İzmir’e döndüğümde tüm arkadaşlarımı kaybetmemin depresyonu ile kendimi yemeğe verip muhteşem göbeğimi kazandığımı düşünüyorum.
Endüstri Meslek Lisesinde Elektrik bölümü bitirdim. Okul bana en sağlam arkadaşlıklarımı kazandırdı, canavar gibi 2 kardeşim olsa da, arkadaşlarım olsa da genelde Asosyal biriydim, ta ki topluluklarla tanışana kadar.

İlk olarak Oyungezer İzmir takımı ile kendimi anlamadığım bir popüleritenin içinde buldum. Gönlümce saçmalıyordum ve insanlar da buna bayılıyordu, Win&Win durumu yani.

Sonra Cosplay dünyasının içinde buldum kendimi, pek fazla arkadaş edinsem de tamamına yakını saman alevi, bahar nezlesi gibilerdi. Çabucak geçip gittiler, başımı çok ağrıtmadılar şükür. Cosplay ortamında bulunduğum senelerde de anlamadığım ama egomu okşayan muhteşem bir popüleritenin içindeydim. Bu sıralarda Netdirekt A.Ş.’de işe başladım, hayatıma kattığım en güzel artıydı.

Cosplay’e duyduğum ilginin hayatımın ve işimin önüne kayması sebebi ile uzunca bir süre Cosplay’e ara verdim, işimdeki performansın ne kadar arttığını tahmin bile edemezsiniz, Aranızda Cosplay ile uğraşan varsa ve hayatı kötüye gidiyorsa ara versin, 3 vakite kadar olumlu gelişmeler ile karşılaşacak.

Kısaca ben kimim?

Eğlenceli olduğuna inanan,
Eskiden 2 lafın başında öksüren ve sürekli öksürük krizinde olan, ancak sigarayı bırakması ile canavar gibi olup artık gönlünce gülebilen,
Fiziksel direnci çok yüksek olduğu için Panzer lakabını kazanmış,
Pek çok acayip olayı olan biriyim.

Bu sitede ağırlık ile yaşadığım problemler ve çözümlerine yer vereceğim. Hem sorun yaşayan insanların da çözüm bulabilmesi için, hem de tekrar karşılaştığımda unutacak olur isem rahatlıkla çözüm bulmak için.

Memnun oldum!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.